top of page
Mandachi_edited_edited.jpg

 Network4Freedom

«майбутнє залежить від того, що ми робимо сьогодні»

Ми — асоціація «Network 4 Freedom», яка була заснована у 2022 році з приватної мережі допомоги. З 24 лютого, дня вторгнення російської армії, ми активно діяли в Україні, Німеччині, Румунії та Молдові. Наразі ми евакуювали понад 2200 людей до Німеччини понад 40 автобусами та спеціальним транспортом для людей з обмеженими можливостями та маленьких дітей. Крім того, ми доставили в Україну близько 650 тонн гуманітарної допомоги всіх видів на суму понад 1,5 мільйона євро. На початку нашим основним завданням було евакуювати українських біженців до Німеччини та інших країн ЄС автобусами, а у складніших випадках (немовлят, інвалідів тощо) евакуювати їх приватними автомобілями та забезпечити їхнє належне розміщення. Ми дуже тісно співпрацюємо в Сучаві з організацією допомоги Mandachi, церквою, місцевими бізнесменами в Україні, Румунії та Молдові, а також з різними організаціями в Черновці, Одесі, Щитомирі, Миколаєві, Харкові, Києві тощо. Крім того, наша мережа для транспортування терміново необхідних товарів допомоги. Ми веземо їх в Україну самостійно або забираємо у надійних партнерів. Потім гуманітарну допомогу розвозять по мікроавтобусах і розвозять по таких містах, як Одеса, Житомир, Миколаїв, Харків, Київ тощо. Крім того, на початку ми організували сотні готельних номерів і десятки приватних приміщень для біженців у Дрездені. Разом з нашими румунськими, молдовськими та українськими партнерами ми створили дуже добре функціонуючу мережу тут, на українському кордоні.

Network4Freedom e.V.

Enderstreet 94 / Haus A

01277 Dresden

Deutschland

+491723419758

Дякуємо за відправку!

LKW.jpg

 

Експорт та продаж зернових продуктів:

Однією з найскладніших проблем на даний момент є експорт зернових продуктів з України та реалізація їх за розумною ціною. До війни українські селяни продавали свій урожай оптовикам в Україні, а виручені кошти отримували одразу готівкою. Оптовики, у свою чергу, вивозили урожай через українські порти. Але зараз ситуація зовсім інша. Оскільки порти закриті, зайняті або працюють лише частково, багато фермерів не можуть продавати свій урожай в Україні. У результаті фермери відчайдушно шукають інші способи продати свій урожай 2021 року. Крім того, зараз збирають урожай 2022 року. Тож якщо вони хочуть продавати свою продукцію зараз, вони мають знайти покупців у ЄС. Але це не так просто, тому що вивезення автотранспортом вантажним транспортом дуже дороге і водіям доводиться чекати на кордоні днями (до 7 днів). Це також означає, що терміново необхідні транспортні потужності стоять, а не рухомі. Наступна проблема полягає в тому, що українські аграрії завжди працювали лише з готівкою, а тепер стикаються з проблемою, що не мають рахунків за кордоном і не можуть їх так просто відкрити. Якщо фермери не можуть досить швидко продати свій урожай, їм також не вистачає коштів на нове насіння, добрива, запчастини та оренду ріллі. Це означає: Жодного врожаю в 2023 році!!! Тому з румунського боку ЄС необхідно терміново створити такі умови:

 

 • Негайне розширення прикордонних пунктів та кадрового забезпечення

 • Допомога офіцерів прикордонної поліції ЄС

 • Використання мобільних рентгенівських станцій для вантажних автомобілів

 • скорочення бюрократії

 • Позики українським селянам

 • Допоможіть відкрити рахунок в ЄС

 

У довгостроковій перспективі необхідно зробити все можливе, щоб знайти варіанти транспортування залізницею. Щоб завантажувати продукти з вантажівки у вагон, потрібні пандуси. Але це не повинно бути великою проблемою. Крім того, на місці знадобляться автомобільні ваги.

AKW.jpg

Супераварія Запорізька АЕС / Атака на енергопостачання

Якщо станеться катастрофа на АЕС, мільйони людей будуть у втечі. Це стосується і зими, якщо росіяни атакуватимуть частини електроенергетики та газопостачання України. Це станеться з високою ймовірністю. Жителі таких мегаполісів, як Київ чи Одеса, тоді не мали б шансів залишитися і змушені були б тікати. Ми повинні бути до цього готові!!!

 

Для надзвичайних ситуацій потрібно зараз !! і не тільки тоді, коли це сталося, наступні речі повинні бути доступні:

 

 • великі намети від 200 кв

 • обігрівачі

 • Ліжка, включаючи постіль та матраци

 • медицина всіх видів

 • бинти

 • теплі ковдри

 • пересувні кухні для видачі теплої їжі

 • Дизельні агрегати для електропостачання

 • харчування

 

Все це має бути завантажено на вантажівки та готове на кордоні в Румунії. Для того, щоб у будь-який момент можна було гнучко відреагувати і, так би мовити, надати першу допомогу. Крім того, потрібні кошти для оплати автобусів у будь-який час, які перевозять біженців далі, щоб не перевантажувати первинний прийом після кордону.

 

 

Це 2 найважливіші речі, які потрібно вирішити на даний момент. Ми завжди готові відповісти на детальні запитання.

Bus.jpg

евакуація

З початку війни автобусами та спецтранспортом ми евакуювали до Німеччини понад 1700 осіб. Ми організували сотні готельних номерів і десятки приватних приміщень для біженців у Дрездені. Ми також взяли на місці повну процедуру для всіх інших автобусів, які не їздили до Німеччини.

Допомога

Наша мережа організовує транспортування терміново необхідних товарів допомоги. Поки що понад 500 тонн. Ми доставляємо їх в Україну самостійно або доручаємо надійним партнерам, а потім розвозимо на мікроавтобусах і розвозимо по містах, таких як Одеса, Житомир, Миколаїв, Харків, Київ тощо.

Hilfsgüter.jpg
Marta k.jpg

Будинок добра

У «Дім добра» в Чернівцях Марта, добра душа дому, вміщує бл. 250 жінок і дітей. Багато з них – немовлята та маленькі діти без батьків. Ми забезпечуємо заклад продуктами харчування, косметикою, одягом та дитячими підгузками.

SOS 

SOS Remar – це іспанська гуманітарна організація, яка має 2 великі намети в Чернівцях, де щодня біженцям роздають близько 1500 страв. Ми підтримуємо «Ремар» товарами допомоги, вантажівкою-рефрижератором, адміністративними завданнями та встановили намети 50 на 3 метри для вхідної зони.

Kühlvan.jpg
Truck.jpg

Мобільна допомога

На даний момент готуємо 7,5 т 4х4

вантажівка для проїзду по невеликих селах центральної та західної України. Там ми хочемо допомогти разом із SOS Remar підтримати потребуючих гуманітарною допомогою та медичною допомогою.

Експорт довідки

Однією з найскладніших проблем на даний момент є експорт зернових продуктів з України та реалізація їх за розумною ціною. Оскільки порти закриті, зайняті або працюють лише частково, багато фермерів не можуть продавати свій урожай в Україні. У результаті фермери відчайдушно шукають інші способи продати свій урожай 2021 року. Ми намагаємося встановити прямі контакти в ЄС, щоб зробити це можливим.

Ernte_edited.jpg
IMG_3497.HEIC

Атомна електростанція / Зим

Якщо станеться катастрофа на АЕС, мільйони людей будуть у втечі. Це стосується і зими, якщо росіяни атакуватимуть частини електроенергетики та газу України

припаси. Ми повинні бути до цього готові!!! Тому зараз ми звертаємося до різних інстанцій та організацій, щоб ми могли реагувати в надзвичайних ситуаціях.

bottom of page