top of page
ENG.jpg
DE.jpg
UA.jpg

ВИХІДНІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Network4Freedom e.V.
Katharinenstrasse 11-13
01099 Дрезден-Нойштадт
Німеччина


Електронна адреса: network4freedom2022@googlemail.com

Юридична інформація:

Зверніть увагу на важливу юридичну інформацію щодо вмісту та доступності цих веб-сайтів і зовнішніх посилань.

Використання контактних даних:

Використання контактних даних, опублікованих у рамках зобов'язань щодо вихідних даних, третіми сторонами з метою надсилання небажаних рекламних та інформаційних матеріалів, цим прямо заборонено. Ми прямо залишаємо за собою право вжити судових заходів у разі надсилання небажаної реклами, наприклад спаму.

Зміст цього сайту:

Вміст цього сайту створено з особливою ретельністю. Однак ми не несемо відповідальності за правильність, повноту та актуальність наданого вмісту.

авторське право:

Весь вміст і структури цього веб-сайту захищені авторським правом і допоміжним авторським правом. Внески третіх сторін позначаються як такі. Копіювання, редагування, розповсюдження та будь-яке використання поза межами авторського права вимагають письмової згоди відповідного автора чи творця. Публікація у Всесвітній павутині або в інших Інтернет-сервісах не є декларацією про згоду на будь-яке інше використання третіми особами. Завантаження та копії цього сайту дозволені лише для приватного, некомерційного використання.

Доступність сайту:

Ми прагнемо пропонувати сайт із якомога меншими перервами, але не можемо повністю виключити простої. Ми залишаємо за собою право змінити або припинити дію пропозиції в будь-який час.

 

Примітка щодо проблеми зовнішніх посилань:

Як постачальник контенту ми несемо відповідальність за наш «власний контент», який ми надаємо для використання відповідно до розділу 7 (1) Закону про телемедіа відповідно до загального законодавства. Перехресні посилання («посилання») на вміст, наданий іншими постачальниками, слід відрізняти від цього власного вмісту. Через перехресне посилання ми робимо доступним для використання «зовнішній вміст», який позначається таким чином: «Посилання» завжди є «живими» (динамічними) посиланнями. Коли посилання було створено вперше, ми перевірили вміст третіх сторін, щоб визначити, чи може це призвести до цивільної чи кримінальної відповідальності. Однак ми не перевіряємо постійно вміст, на який посилаємося в нашій пропозиції, на наявність змін, які можуть призвести до нової відповідальності. Якщо ми визначимо або отримаємо інформацію від інших осіб, що певна пропозиція, на яку ми надали посилання, тягне за собою цивільну або кримінальну відповідальність, ми видалимо посилання на цю пропозицію.

©2023 від Network4Freedom e.V.

bottom of page